Skip to Content
Pomocí pipety se cosi vkládá do zkumavky

Složení a přípravky

Díky Perwollu bude vaše oblečení vypadat déle jako nové a opotřebení způsobená časem se napraví. Složení našich produktů poskytne vašemu oblečení optimální péči. Své přípravky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme.

 • Enzymy

  Enzymy jsou biologické látky. Jsou velmi účinné a mají své specifické úkoly, například pečují o barvy, zabraňují šednutí, nebo se zaměřují na některé typy skvrn. Fungují jako katalyzátory a zvládají splnit svůj úkol víc než jednou.

 • Vůně

  Díky parfemaci naše produkty i vaše prádlo příjemně voní. Vonné přísady mají různé odpařovací vlastnosti. Je to z toho důvodu, aby se vůně v průběhu času uvolňovala postupně.

 • Polymery

  Polymery v pracích prostředcích plní různé důležité funkce a prací prostředek má často díky nim nějaký speciální účinek, například brání přenosu barev.

 • Saponáty

  Saponáty jsou hlavní složkou většiny pracích a čisticích prostředků. Rozpouštějí skvrny a špínu z oděvů a starají se o to, aby nečistoty odpluly společně s vodou na praní. Všechny naše saponáty jsou plně biologicky odbouratelné.

 • Konzervanty

  Konzervační látky zajišťují stabilní složení tekutých produktů. Bez konzervantů by se v nich mohly množit bakterie a produkty by mohly začít nepříjemně zapáchat.