Skip to Content
Olej je odebírán z hnědé lahvičky

Vůně

Pro mnoho lidí je nádherná vůně čerstvě vypraného prádla obzvláště důležitá, ale každý z nás má svůj vlastní oblíbený parfém nebo kombinaci vůní. Proto používáme vůně přírodní i syntetické.

Dobré vědět

Žena voní k prádlu v koši na prádlo

Parfemace provoní příjemnou dlouhotrvající vůní nejen prádlo, ale také samotný produkt. Tyto vonné přísady mají různé odpařovací vlastnosti. Je to z toho důvodu, aby se jejich vůně uvolňovala postupně. Některé speciálně vyrobené parfemace navíc bojují proti nepříjemným pachům, což je obzvlášť důležité u sportovního oblečení.

Z tisíců různých parfémových složek použitých k vytvoření příjemných a dlouhotrvajících vůní, jsou některé častěji spojovány s alergiemi než jiné, a proto jsou uvedeny na obalech kosmetiky i čisticích prostředků. Z toho důvodu jsou také jasně označeny na etiketách Perwollu. To pomáhá alergikům vyhnout se při nákupování výrobkům, které tyto látky obsahují.

Na co se používají?

Vůně mají za úkol provonět příjemnou dlouhotrvající vůní nejen prádlo, ale také samotný produkt. Některé speciálně vyrobené parfemace navíc bojují proti nepříjemným pachům, což je obzvlášť důležité u sportovního oblečení.

Jak využíváme vůně?

Všechny parfémové složky a přísady, které používáme, splňují veškeré zákonné požadavky a byly důkladně testovány na zdravotní nezávadnost. Parfémové složky, které mohou způsobit alergické reakce, jsou jasně označeny.

  • Balení

    Dbáme na to, aby naše obaly byly funkční a recyklovatelné.

  • Výrobní proces

    Po celé délce našeho hodnotového žebříčku pracujeme na zlepšování naší ekologické stopy a přispíváme tak ke snížení emisí CO2.

  • Co můžete dělat vy

    U pracích prostředků dochází ke spotřebě téměř 80 % energie a vzniku emisí CO2 až ve fázi používání, tedy až doma během praní.