Vůně

Pro mnoho lidí je nádherná vůně čerstvě vypraného prádla obzvláště důležitá, ale každý z nás má svůj vlastní oblíbený parfém nebo kombinaci vůní. Proto používáme vůně přírodní i syntetické.

Dobré vědět

Parfemace provoní příjemnou dlouhotrvající vůní nejen prádlo, ale také samotný produkt. Tyto vonné přísady mají různé odpařovací vlastnosti. Je to z toho důvodu, aby se jejich vůně uvolňovala postupně. Některé speciálně vyrobené parfemace navíc bojují proti nepříjemným pachům, což je obzvlášť důležité u sportovního oblečení.

Z tisíců různých parfémových složek použitých k vytvoření příjemných a dlouhotrvajících vůní, jsou některé častěji spojovány s alergiemi než jiné, a proto jsou uvedeny na obalech kosmetiky i čisticích prostředků. Z toho důvodu jsou také jasně označeny na etiketách Perwollu. To pomáhá alergikům vyhnout se při nákupování výrobkům, které tyto látky obsahují.

Na co se používají?

Vůně mají za úkol provonět příjemnou dlouhotrvající vůní nejen prádlo, ale také samotný produkt. Některé speciálně vyrobené parfemace navíc bojují proti nepříjemným pachům, což je obzvlášť důležité u sportovního oblečení.

Jak využíváme vůně?

Všechny parfémové složky a přísady, které používáme, splňují veškeré zákonné požadavky a byly důkladně testovány na zdravotní nezávadnost. Parfémové složky, které mohou způsobit alergické reakce, jsou jasně označeny.