Sbírka starých i nových obalů od společnosti Perwoll

Prozkoumejte historii Perwollu

1954: Prášek úspěchu

Prací prášky tehdejší doby nebyly určeny pro látky vyžadující jemné zacházení, mohly je dokonce i poškodit. Zrodila se základní myšlenka Perwollu: prací prostředek, který nejen čistí, ale také chrání vlákna a pečuje o ně. Dodnes je Perwoll mezi jemnými pracími prostředky nepřekonanou jedničkou.

1984: Perwoll je nyní tekutý

Nová tekutá forma pracího prostředku se na německém trhu rychle stala skvěle prodávaným výrobkem. Umožňuje snadnější dávkování, ve vodě se lépe rozpouští a nezanechává rezidua. Perwoll je nepřekonaným specialistou na hebké a jemné látky, jako je vlna, hedvábí, kašmír, prachové peří, bavlna a viskóza.

2004: Perwoll je tu pro všechny

Schopnost Perwollu pečovat o prádlo měla skvělý úspěch, značka tudíž začala rozšiřovat sortiment. Nyní existuje speciální prostředek nejen pro vlnu a jemné prádlo, ale i pro všechny látky, které vyžadují zvláštní péči. A to byl začátek výrobkové řady pro péči o barevné a černé oblečení, která u tohoto typu oděvů přináší zářivé a dlouhotrvající výsledky.

2014: Perwoll ReNew+

Revoluce na trhu: Perwoll ReNew+ bílé, černé a barevné oblečení nejen chrání, ale s každým praním je také obnovuje. Svou řadou tekutých pracích prostředků ReNew+ Perwoll zdůrazňuje, že dobře známý slogan „Nové? Ne, vyprané v Perwollu.“ nikdy nebyl aktuálnější než dnes.