Skip to Content

#SecondLove

Nemusí to být vždy nové!

Když si koupíte tekutý prací prostředek Perwoll s nálepkou kampaně, poskytneme vám slevu 10 € v internetovém obchodě O VÁS s minimální hodnotou objednávky 95 €.

S Perwoll už máte o svůj nový oblíbený kousek oblečení postaráno tím nejlepším možným způsobem.

A nemusí to být vždy nové! Podívejte se na kategorii second-hand Second Love, ABOUT YOU:

Zúčastněné produkty

Této kampaně se účastní všechny tekuté prací prostředky Perwoll s nálepkou kampaně.

 • Perwoll Color

  Moderní péče o vlákna pro zářivě barevné oblečení.

 • Perwoll Black

  Moderní péče o vlákna pro zářivě černé oblečení.

 • Perwoll White

  Moderní péče o vlákna pro zářivě bílé oblečení.

 • Perwoll Wool

  Wool & Delicates pomáhá udržet vaše vlněné a hedvábné látky jemné, hladké a ve tvarech jako nových.

 • Perwoll Blossom

  Vhodný pro všechny druhy látek, s elegantní květinovou vůní.

 • Perwoll Sport

  Složení pečující o vlákna a neutralizující nepříjemné pachy. Zachovává tvary vašeho sportovního oblečení.

Podmínky účasti

Váš kód voucheru je platný do 15.7.2021. Není možná platba v hotovosti. Přesné podmínky voucheru ABOUT YOU naleznete níže.

ABOUT YOU podmínky voucheru

Minimální hodnota objednávky je 95 €. Voucher je nepřenosný a lze jej uplatnit pouze v kombinaci s objednávkou od ABOUT YOU. Platí jednorázově do data expirace uvedeného na voucheru a je automaticky odečtena z vašeho účtu, pokud kód voucheru uvedete při objednávce.

V případě úplného vrácení hodnota voucheru propadá. V případě částečného vrácení bude hodnota poukazu připsána pouze v případě, že bylo dosaženo minimální hodnoty objednávky u položek, které jste si ponechali. V opačném případě nelze poukaz připsat. Produkty, které jsou pod hodnotou voucheru, nelze uplatnit. Na jednu objednávku můžete uplatnit maximálně jeden voucher. Platba v hotovosti není možná.

Poukaz neplatí na kosmetiku a pečující produkty a ne na tyto značky: Boss, Boss Athleisure, Burberry, Diesel, Drykorn, Emporio Armani, Garmin, Hugo, Maloja, Mammut, Mango, Mango Kids, Mango Man, Michael Kors, Oakley, Patagonia, Patrizia Pepe, PEAK PERFORMANCE, Ray-Ban, Samsoe & Samsoe, kooples, THE KOOPLES SPORT, Versace, violeta by Mango, Vogue Eyewear, Weekend Max Mara. Poukaz není platný ve spojení s jinými slevami a poukazy a neplatí pro zaměstnance skupiny Otto. Pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení poukazu, společnost ABOUT YOU GmbH jej nemůže vrátit. Nároky na částečnou nebo úplnou výměnu voucheru neexistují.

Více o tom zde.