Perwoll Perwoll Perwoll
1954

Prášek úspěchu

Prací prášky tehdejší doby nebyly určeny pro látky vyžadující jemné zacházení, mohly je dokonce i poškodit. Zrodila se základní myšlenka Perwollu: prací prostředek, který nejen čistí, ale také chrání vlákna a pečuje o ně. Dodnes je Perwoll mezi jemnými pracími prostředky nepřekonanou jedničkou.

1984

Perwoll je nyní tekutý

Nová tekutá forma pracího prostředku se na německém trhu rychle stala skvěle prodávaným výrobkem. Umožňuje snadnější dávkování, ve vodě se lépe rozpouští a nezanechává rezidua. Perwoll je nepřekonaným specialistou na hebké a jemné látky, jako je vlna, hedvábí, kašmír, prachové peří, bavlna a viskóza.

2004

Perwoll je tu pro všechny

Schopnost Perwollu pečovat o prádlo měla skvělý úspěch, značka tudíž začala rozšiřovat sortiment. Nyní existuje speciální prostředek nejen pro vlnu a jemné prádlo, ale i pro všechny látky, které vyžadují zvláštní péči. A to byl začátek výrobkové řady pro péči o barevné a černé oblečení, která u tohoto typu oděvů přináší zářivé a dlouhotrvající výsledky.

2014

Perwoll ReNew+

Revoluce na trhu: Perwoll ReNew+ bílé, černé a barevné oblečení nejen chrání, ale s každým praním je také obnovuje. Svou řadou tekutých pracích prostředků ReNew+ Perwoll zdůrazňuje, že dobře známý slogan „Nové? Ne, vyprané v Perwollu.“ nikdy nebyl aktuálnější než dnes.